#Sława
powrót do listy

#Sława

Nasze programy: Polskie - jesień 2018

PREMIERA: sobota, 1 września, 18:15

Przed nami trzeci sezon "#Sławy," w którym Karolina Korwin Piotrowska przygotowała cztery mocne odcinki. Każdy z nich poruszy inną tematykę i w każdym z nich niezmiennie, naprzeciwko prowadzącej, zasiądą znakomici goście. Tym razem w studiu "#Sławy" pojawią się: dziennikarz Piotr Grabarczyk „Grabari", który doskonale zna polski show-biznes i jego najpilniej strzeżone tajemnice.

Będzie też dziewczyna, która swoim ślubem wywołała niemałe podniecenie w mediach -  Aleksandra Kwaśniewska. Odwiedzi nas również Mirosław Oczkoś, ekspert do spraw wizerunku politycznego, a także żona Hollywood Eva D'Angelo, która doskonale wie, jak żyć luksusowo.

Pierwszy odcinek będzie poświęcony tematowi, bez którego nie byłoby dzisiejszych mediów. Będzie o czymś, co w sekundę jest w stanie zniszczyć największe kariery w Polsce i na świecie, czyli #PLOTKA. A jak wiadomo, każdy temat jest dobry do plotkowania, ale chyba jednym z najlepszych jest #ŚLUB. Długo przed tą wyczekiwaną chwilą, media rozpisują się na temat tego co, za ile i od jakiego projektanta będzie miała na sobie panna młoda, a potem zdradzają pikantne szczegóły z wesela. Wiadomo, im pikantniejsze, tym lepiej.

Ślub to wydarzenie, które kręci nie tylko samych zainteresowanych. Często żyje tym cały świat, szczególnie kiedy żeni się jeden z członków rodziny królewskiej. A co jest potrzebne do zorganizowania wystawnego przyjęcia? #PIENIĄDZE, które jak wiemy nie od dzisiaj, podniecają nas najbardziej. Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, a jednak...

Kasa uzależnia i przyciąga. Tak samo jak władza, która od dawna uważana jest za jeden z najsilniejszych afrodyzjaków. Chcesz poczuć się silny, szanowany i widzieć podziw w oczach płci przeciwnej? Idź do #POLITYKI, która dzięki swojej mocy, zatrzyma Cię na długie lata.

Nowy sezon #SŁAWY od września w TVN Style!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix