#Sława
powrót do listy

#Sława

Nasze programy: Polskie - wiosna 2018

W NAJBLIŻSZYM ODCINKU >>>

Podobno w XXI wieku wszyscy chcą być sławni. Podobno. Ale chyba nie wszyscy wiedzą, co towarzyszy sławie. Oprócz blasków, kasy i tłumów fanów, osoba znana musi poradzić sobie z utratą prywatności, czasami kłamstwem i krytyką, nawet po śmierci. O tym wiemy już z pierwszego sezonu nowego programu Karoliny Korwin Piotrowskiej pt. #SŁAWA. Czas na inne tematy.

Będziemy mówić o czymś, co kręci każdego bez wyjątku, czyli o #seksie. Będzie też temat, którego gwiazdy starają się unikać czyli #nałogi. Alkohol i biały proszek – każdy o tym słyszał, ale nigdy nie próbował. To ciekawe... Nie ominiemy #molestowania, najgłośniejszego tematu ostatnich miesięcy w Polsce i na świecie.

Co nakręca największe pieniądze tabloidom? #Ciąża, bo wiadomo, że brzuch celebrytki to sprawa publiczna. Żeby taką się stała, musimy porozmawiać o #fotografii. Czy zastanawialiście się, ile na takim zdjęciu można zarobić? #Narcyzm, to choroba XXI wieku. Lustereczko powiedz przecie... Znacie to? Gorzej, gdy w lustrze ciężko się poznać. Napompowane usta, wielkie biusty, pośladki a'la Kim i nieruchome twarze to cechy charakterystyczne wielu celebrytek. #Operacje plastyczne są dzisiaj na porządku dziennym, jak wyjście do pobliskiego sklepu po ziemniaki. Jednak w świecie, w którym „trzeba", „wypada", „należy" nadal nie brakuje czarnych owiec. Kim dzisiaj jest #buntownik, który nic nie musi?

O tym wszystkim dowiecie się w drugim sezonie #SŁAWY!

Spot #Sławy
Spot #Sławy
OPISY ODCINKÓW Z SEZONU 2. (WIOSNA 2018):

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

5. odc. >>>

6. odc. >>>

7. odc. >>>

8. odc. >>>

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix