Śluby świata
powrót do listy

Śluby świata

Nasze programy: Polskie - jesień 2019

PREMIERA: JESIEŃ 2019

Co kraj, to obyczaj. W Szwecji na ślub żadna z pań nie może założyć czerwonej sukienki. W Chinach kilka dni przed ceremonią panna młoda musi oficjalnie się wypłakać w towarzystwie innych kobiet z rodziny. A jak to wygląda w Peru?

Anna Szlęzak zabierze widzów do peruwiańskiej wioski, która jest położona wysoko w Andach. To właśnie tam indiańska tradycja zawierania związku małżeńskiego jest naprawdę nietypowa. Ponieważ małżeństwo zawiera się na całe życie, pary wiążą się najpierw na próbę, która może trwać kilka lat... Jeśli się nie pokochają – mogą się rozstać. Jeśli pojawią się dzieci – nie ma już odwrotu. Trzeba złożyć przysięgę aż po grób. Prowadząca program uczestniczy w przygotowaniach do ślubu, w które zaangażowana jest cała okoliczna społeczność. Pyta o przesądy, zwyczaje i uczucia. Towarzyszy pannie młodej w ostatnim dniu i godzinach przed ślubem. Weźmie też udział w całej ceremonii i w indiańskim weselu.

Anna Szlęzak pół żartem, pół serio doradza w temacie relacji damsko-męskich. Prowadzi stronę zatrzymajfaceta.pl i kanał, który ma blisko 55 milionów odsłon i 360 tysięcy subskrypcji. Jest także autorką książek „Jak zatrzymać faceta" i „SMS-owa gra".

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix