Subiektywny ranking naj
powrót do listy

Subiektywny ranking naj

Nasze programy: Polskie poprzednie sezony

NAJdłuższe, NAJwiększe, NAJcięższe, NAJwęższe, NAJdroższe, NAJstarsze. Kobiece rekordy świata! Wszystkie w jednym programie. Te najbardziej wyjątkowe, zadziwiające i szokujące. Po świecie nietuzinkowych wyczynów oprowadzi widzów Anna Nowak-Ibisz.

Jeśli myślicie, że największą pupę na świecie ma Kim Kardashian to jesteście w błędzie. W programie pokażemy Amerykankę, której obwód bioder wynosi aż dwa i pół metra! Która kobieta ma najdłuższe włosy na świecie? Chinka. Jej warkocz ma długość aż sześciu metrów! To nie wszystko! Jak wygląda kobieta, która pobiła rekord w liczbie zrobionych operacji plastycznych? Czy żałuje trzystu trzydziestu wykonanych zabiegów? To zobaczycie tylko w programie „Subiektywny ranking NAJ”. Udowodnimy także, że  ciało ludzkie ma niezwykłe możliwości. Wystarczy zobaczyć, jak pewna gibka Rosjanka potrafi zmieścić się w lodówce. Nie bez powodu nazywana jest najbardziej elastyczną kobietą na świecie.

W programie nie zabraknie także polskich akcentów. To właśnie Polka jest uważana za najbardziej zakręconą dziewczynę na świecie. W ciągu jednej minuty potrafi trzysta czterdzieści dwa razy obrócić się na łyżwach. Pokażemy też posiadaczkę najwęższej talii w naszym kraju, która mogłaby wpędzić w kompleksy niejedną modelkę. To nie koniec niespodzianek! Prowadząca Anna Nowak-Ibisz na waszych oczach spróbuje pobić niektóre rekordy. Jedno jest pewne! W „Subiektywnym rankingu NAJ” można zobaczyć kobiecy świat, o którym długo nie da się zapomnieć.

Subiektywny ranking NAJ
Subiektywny ranking NAJ

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix