Sztuka kradzieży Derrena Browna
powrót do listy

Sztuka kradzieży Derrena Browna

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Dzieła sztuki to najbardziej strzeżone skarby świata. Z jednej strony monitorowane przez kamery i system skomplikowanych zabezpieczeń, z drugiej - wystawiane na widok tłumów odwiedzających muzeum. Wydawać by się mogło, że kradzież eksponatu jest niemożliwa. Tymczasem wartość skradzionych dzieł sztuki to rocznie około 3 miliardy funtów! To mniej więcej tyle, co roczna wartość broni lub narkotyków pochodzących z handlu. Policji udaje się odzyskać jedynie ok. 10% skradzionych dzieł.

Iluzjonista Derren Brown udowodni, że sztuka kradzieży to umiejętność, którą można opanować jak każdą inną i wcale nie trzeba mieć kryminalnej przeszłości. Darren przygotuje grupę niepozornych emerytów do rabunku obrazu.

Jak starsi ludzie zareagują na propozycje Derrena? Czy uda mu się stworzyć włamywaczy na miarę Arsena Lupina? Jak przebiegnie szkolenie emerytów „na bandycką grupę przestępczą" w Londynie? Czy nasi „bandyci" będą żałowali wzięcia udziału w tym szalonym wydarzeniu? Uwaga – nie możecie przegapić tego wyjątkowo interesującego dokumentu!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix