Szybka zmiana
Powrót do listy

Szybka zmiana

NAJPOPULARNIEJSZE PROGRAMY

W nowym programie TVN Style udowodnimy, że naprawdę niewiele trzeba, aby nasz codzienny wygląd sprawiał nam samym przyjemność, dodawał pewności siebie i podkreślał w nas to, co najlepsze.

Nasza przesympatyczna stylistka Marta Pożarlik wyjdzie na ulice polskich miast, aby w szarym morzu przechodniów wyłowić bohaterki tej serii. Niektórym z nich zaproponuje szybką metamorfozę. Stylizacja musi być dopasowana do okoliczności - bohaterka miała przecież swoje plany na resztę dnia - zmierzała do pracy, na spotkanie z przyjaciółkami czy romantyczną kolację z mężem.

Wisienką na torcie tej “Szybkiej zmiany” będzie nowa fryzura i profesjonalny makijaż. Tutaj z pomocą Marcie Pożarlik przybędzie jej niezastąpiony team - mistrz fryzjerski Wojciech Zieliński oraz jedna z najlepszych polskich makijażystek Marta Gąska. Czy przyjaciółki rozpoznają bohaterkę programu po wejściu do ulubionej kawiarni? Jak zareaguje zaskoczony mąż? Czy może dostrzeżemy ten bezcenny błysk zazdrości w oku koleżanek z pracy? Przekonajmy się sami!

PREMIEROWE ODCINKI programu "Szybka zmiana" na naszej antenie - w poniedziałki o 22:25.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix