Ubrani w zwierzęta
powrót do listy

Ubrani w zwierzęta

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Najbogatsi ludzie świata, w kwestii gadżetów, którymi się otaczają, bywają bezwzględni – interesują ich wyłącznie najdroższe i najrzadsze egzemplarze. Po luksusowy zegarek, ciuch czy naszyjnik polecą
na drugi koniec świata. Oczywiście prywatnym odrzutowcem.

Na liście najbardziej pożądanych dóbr są zwierzęta. Niestety, nie chodzi o żywe zwierzęta. Futro sobola tajgowego i skóra krokodyla bywają tak samo cenne jak diamenty. Co wiemy o pochodzeniu takich produktów? Jaki jest koszt luksusowej mody? Chodzi o rzeczywistą cenę i o wartość niematerialną. W obu przypadkach: niewyobrażalny!

Światowy przemysł modowy to potęga. Trendy pojawiają się w modzie i znikają, futra też. Budzą pożądanie, ale też kontrowersje. W czasie wielkich wydarzeń modowych, np. podczas światowego tygodnia mody, wielokrotnie organizowano głośne protesty, oblewano „nosicielki" futer farbą.

Wraz z kamerami będziecie mogli zajrzeć do luksusowego butiku w Moskwie. To właśnie z Rosji pochodzą najpiękniejsze i najdroższe futra świata. To jedyny kraj, w którym nigdy nie wyszły one z mody.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix