Urodzić czyjeś dziecko
Powrót do listy

Urodzić czyjeś dziecko

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

W chińskiej tradycji brak potomstwa to ciężki grzech. Co, jeśli chce się mieć dziecko a nie można zajść w ciążę? W dzisiejszych czasach na wszystko znajdzie się sposób, jeśli tylko jest popyt - można rozkręcić biznes...

Obecnie w Chinach obserwowany jest niesamowity boom na szczególną usługę – korzystanie z surogatek przy powiększaniu rodziny. Za urodzenie dziecka bogaci ludzie są skłonni zapłacić około 100 tysięcy dolarów! W związku z tym dziesiątki tysięcy kobiet oferują do wynajęcia swoje macice. Społeczeństwo i władza piętnują ten proceder, ale prawda jest taka, że prawo go nie zabrania, więc interes się kręci!

Twórcy naszego dokumentu dotrą do matek, które są gotowe rodzić dzieci za pieniądze oraz rodzin, które oddadzą wszystko za dziecko, którego same spłodzić i urodzić nie mogą. Poznamy też pośredników specjalizujących się w handlu jajeczkami i plemnikami. Czy to nowa forma handlu ludźmi?! Co czują kobiety, dla których poród nie jest początkiem szczególnego okresu w życiu, lecz zakończeniem umowy i powrotem do codzienności?

Zapraszamy na ten szczególny dokument!

Urodzić czyjeś dziecko
Urodzić czyjeś dziecko

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix