W roli głównej
Powrót do listy

W roli głównej

Nasze programy: Polskie poprzednie sezony

OPIS SEZONU JESIEŃ 2014

Program Magdy Mołek „W roli głównej" to jeden z najdłużej emitowanych i najlepiej ocenianych przez widzów programów w TVN Style. Nadal nie brakuje interesujących gości i tematów do rozmowy. Magda nie boi się trudnych pytań: o życiowe zakręty, niepowodzenia, dramatyczne chwile. Jej empatyczne nastawienie sprawia, że goście rozmawiają szczerze i nie wstydzą się okazywać emocji, a widzowie mogą poznać swoje ulubione gwiazdy od innej, bardziej osobistej strony. Sama prowadząca również nie ukrywa swoich uczuć, dlatego jej rozmowy pełne są niespodzianek.

W nowym sezonie zobaczymy Tatianę Okupnik, która była zaskoczona własną emocjonalną reakcją i zapytała Magdę wprost: „czy ty masz tu może jakąś kozetkę?!". W studiu kozetki nie ma, ale będzie za to lekarz. Jednym z gości „W roli głównej" będzie znany m.in. z roli chirurga w serialu „Lekarze", aktor Jacek Koman.

OPIS SEZONU WIOSNA 2014

To już siódmy rok kameralnych spotkań Magdy Mołek i jej wyjątkowych gości. W nowym sezonie „W roli głównej" zobaczymy rozmowy m.in. z doktorem Markiem Szczytem, Małgorzatą Foremniak, Maciejem Musiałem czy Piotrem Polkiem.

Ludzie coraz rzadziej spotykają się, by po prostu porozmawiać. Spotkania i dysputy zastępują dziś zdawkowe zdania zamieniane na portalach społecznościowych. A przecież poznać kogoś, to znaczy rozmawiać.

Goście Magdy Mołek zawsze są zaskoczeni, że nieśpieszna, kameralna rozmowa tak bardzo ich wciąga i daje satysfakcję nie mniejszą niż widzom, którzy mają szansę zobaczyć swojego idola w nowym świetle. Magda stara się towarzyszyć widzowi. To w ich imieniu zadaje pytania, drąży i nie odpuszcza.

W tym sezonie, podczas spotkania z jednym z najbardziej znanych chirurgów plastycznych w Polsce – Markiem Szczytem, padną pytania o chirurgię plastyczną. Czy gość powie szczerze, czym ryzykujemy, decydując się na poprawę urody za pomocą skalpela? Czy ludzkie ciało kryje jeszcze przed nim jakieś tajemnice? Czy sam ma jakieś kompleksy? Z kolei aktorka Małgorzata Foremniak opowie o tym, skąd bierze się jej wrażliwość i co daje jej siłę. Jednym z gości będzie też aktor młodego pokolenia, Maciej Musiał. Jaki jest naprawdę? Czy jest typowym przedstawicielem pokolenia, o którym sam mówi: „pokolenie porno"? Czy lubi błysk fleszy i uwielbienie fanek? Magda na pewno go o to zapyta.

OPIS SEZONU JESIEŃ 2013

Wszyscy się gdzieś śpieszą. Świat pędzi w szalonym tempie. Jest jedno miejsce, w którym czas płynie wolniej, gdzie można się zatrzymać i porozmawiać. To studio programu Magdy Mołek. Tu goście są zawsze „W roli głównej”. W nowym sezonie zobaczymy rozmowę m.in. z Kamilem Durczokiem, Danutą Stenką, Dawidem Wolińskim i Michałem Żebrowskim.

Magda Mołek nie odpytuje swoich rozmówców. Nie ocenia, nie atakuje. Słucha i próbuje zrozumieć. „Ja nie robię wywiadów, ja rozmawiam” – podkreśla prowadząca. Czasami jest trudniej, bo niektórzy goście unikają osobistych zwierzeń. Magda pomimo dużego studia potrafi jak nikt inny stworzyć intymną atmosferę, przełamać dystans i skłonić swoich gości do prywatnych refleksji.

Jesienią „W roli głównej” wystąpi Kamil Durczok. Jeden z najbardziej znanych i nagradzanych dziennikarzy, prowadzący i redaktor naczelny „Faktów”. Niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym i jak ognia unika odpowiedzi na trudne pytania. Czy Magdzie uda się skłonić profesjonalistę do rozmowy o emocjach i powiedzenia czegoś więcej niż w oficjalnych wypowiedziach?

Michał Żebrowski, aktor i dyrektor teatru,  także nie przepada za mówieniem o sobie i skutecznie zniechęca dziennikarzy do wywiadów. O czym opowie prowadzącej? Wśród gości programu pojawi się także jedna z najwybitniejszych polskich aktorek.

Danuta Stenka uwielbia trudne i ryzykowne role. Z Magdą porozmawiają o momencie, kiedy musiała się zatrzymać, zmienić kalendarz i wspomóc się lekami. Nie zabraknie rozmów o miłości, urodzie, dojrzałości i macierzyństwie. Warto posłuchać!

Jednym z rozmówców prowadzącej będzie także Dawid Woliński. Projektant mody i stylista. Magda zada mu wiele trudnych pytań.  Po co mu seksowne zdjęcia w sieci? Co najbardziej go wzrusza?

Magda Mołek porozmawia z fascynującymi mężczyznami
Magda Mołek porozmawia z fascynującymi mężczyznami
Wideo: TVN Style


OPISY ODCINKÓW Z SEZONU JESIEŃ 2013:

odc. 1 >>>

odc. 2 >>>

odc. 3 >>>

odc. 4 >>>

odc. 5 >>>

odc. 6 >>>

odc. 7 >>>

odc. 8 >>>

 


SEZON WIOSNA 2013

Magda Mołek zadaje pytania i słucha. Stwarza niepowtarzalną atmosferę. Koncentruje się na rozmowie. Jej gość jest zawsze „W roli głównej”. W nowym sezonie z zupełnie innej strony zaprezentuje widzom: Marcina Tyszkę, Cezarego Pazurę, Piotra Cyrwusa i Cezarego Żaka.

Zwiastun "W roli głównej"
Zwiastun "W roli głównej"

Marcin Tyszka jest uznanym fotografem mody, jurorem programu „Top Model. Zostań Modelką”. Współpracuje z najlepszymi magazynami na świecie i fotografuje najsłynniejsze modelki. Praca jest dla niego wszystkim. Jaką ponosi cenę? Czy trudno mu było wspiąć się na szczyt? Czy było warto? W rozmowie z Magdą nie szczędził szczerych wyznań i szczegółów związanych ze swoim zawodem.


„W roli głównej” zadebiutował także Cezary Pazura. W latach dziewięćdziesiątych jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce, czym się zajmuje się dzisiaj? Dlaczego nie gra w zbyt wielu filmach? Czy jego obecne, trzecie już małżeństwo jest ostatnim? Pora na poważne refleksje „mężczyzny po przejściach”.


Największym zaskoczeniem dla widzów może okazać się Piotr Cyrwus, znany jako Rysiek z „Klanu”. Czy jest coś czego jeszcze nie próbował? Wypasał już owce, grał na akordeonie i został czternaście razy ojcem chrzestnym. Prawdziwy góral z krwi i kości. Dlaczego w końcu zmęczyła go rola Ryśka-poczciwca? Co robi teraz? Piotr Cyrwus opowie także o małżeństwie z aktorką Mają Berełkowską i trójce swoich dorosłych dzieci.

Cezary Żak nigdy nie nigdy nie był typem amanta, ale zawsze jego wyraziste role zapadały w pamięć. Od dwudziestu pięciu lat jest mężem aktorki Katarzyny Żak. Jak to możliwe, że nadal nie wyobraża sobie urlopu bez żony? Co kocha? Jaki jest? Czy jego pedantyzm bywa uciążliwy?

To był zdecydowanie męski sezon „W roli głównej”.

11. sezon "W roli głównej"

11. sezon "W roli głównej"
1 z 7
11. sezon "W roli głównej"
11. sezon "W roli głównej"
2 z 7
11. sezon "W roli głównej"
11. sezon "W roli głównej"
3 z 7
11. sezon "W roli głównej"
11. sezon "W roli głównej"
4 z 7
11. sezon "W roli głównej"
11. sezon "W roli głównej"
5 z 7
11. sezon "W roli głównej"
11. sezon "W roli głównej"
6 z 7
11. sezon "W roli głównej"
11. sezon "W roli głównej"
7 z 7
11. sezon "W roli głównej"
11. sezon "W roli głównej"11. sezon "W roli głównej"
+5
OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2013:

ODC. 1 >>>

ODC. 2 >>>

ODC. 3 >>>

ODC. 4 >>>

ODC. 5 >>>

ODC. 6 >>>

 


SEZON JESIEŃ 2012

Każdy odcinek programu "W roli głównej" to poruszająca rozmowa o ludzkich losach. Magda Mołek - prowadząca, pyta o ważne chwile w życiu swojego Bohatera. Często jest to opowieść o wydarzeniach, które zmieniły bieg jej lub jego życia. Przyjazna atmosfera programu sprzyja nawet najbardziej intymnym zwierzeniom.


"W roli głównej…" występują największe sławy polskiego show-biznesu. Za każdym razem uchylają przed widzami rąbka tajemnicy, czasami szokują, innym razem wzruszają.

Już od dziesięciu sezonów (!) program Magdy Mołek cieszy się niesłabnącą popularnością.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix