W roli głównej
Powrót do listy

W roli głównej

Nasze programy: Polskie poprzednie sezony

OPIS SEZONU JESIEŃ 2019

Magda Mołek - niezmiennie od 11 lat - zaprasza widzów na rozmowy „W roli głównej" w TVN Style. Tej jesieni program zobaczycie w zupełnie nowej odsłonie - nowa formuła, nowe miejsca i oczywiście nowi goście!

Co Bartłomiej Topa kryje pod powierzchnią znanego aktora? Z czego Agnieszka Maciąg zbudowała swoją świątynię? Czy Aneta Kręglicka 30 lat po zdobyciu tytułu Miss Świata poszłaby inną drogą? W którą stronę pójdzie tym razem Tomasz Sekielski po spektakularnym sukcesie dokumentu „Tylko nie mów nikomu"? Za kim Jurek Owsiak stoi murem? W co wierzy boski Maciej Musiał? I kto jeszcze zagra u Magdy Mołek główną rolę?

Dajcie się zaskoczyć w najnowszym sezonie programu!

OPISY ODCINKÓW Z SEZONU JESIEŃ 2019:

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

5. odc. >>>

6. odc. >>>

7. odc. >>>

8. odc. >>>

Za pomoc w realizacji programu dziękujemy firmie Scandic Sofa

Scandic SofaScandic Sofa

OPIS SEZONU WIOSNA 2019:

Program „W roli głównej" już od prawie 11 lat jest na antenie TVN Style. Przez ten czas widzowie wysłuchali ponad stu rozmów z wyjątkowymi gośćmi Magdy Mołek. W nowej serii nie zabraknie kolejnych zaskakujących wywiadów z najgorętszymi nazwiskami ze świata kultury i show-biznesu.

Wśród rozmówców w tym sezonie "W roli głównej" znajdą się m.in. Magdalena Cielecka, Paweł Domagała, Edyta Górniak i Aida.

Zwiastun nowego sezonu "W roli głównej"
Zwiastun nowego sezonu "W roli głównej"

OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2019:

1. odc. Edyta Górniak >>>

2. odc. Magdalena Cielecka >>>

3. odc. Paweł Domagała >>>

4. odc. Aida >>>

5. odc. Blanka Lipińska >>>

6. odc. Wojciech Mann >>>

 


OPIS SEZONU WIOSNA 2018:

Tej wiosny nowa dawka emocji w programie „W roli głównej". Magda Mołek od niemal jedenastu lat nie traci apetytu na kolejne rozmowy.

- Jestem trochę wampirem, bo szybko podpinam się pod mojego rozmówcę. I bardzo dużo z niego czerpię - tak mówi Magda Mołek o swoich spotkaniach z gwiazdami. - Każda z rozmów czegoś mnie uczy, coś we mnie zmienia, coś innego pozwala mi dostrzec.

W tym sezonie „W roli głównej" wystąpią m.in.:

Michał Szpak
Od dziecka szedł własna drogą i niemal od zawsze spotykał się z brakiem akceptacji. Ale nigdy nie zrezygnował z marzeń i z bycia sobą. Jak mu się to udało? Skąd czerpał siłę? Michał się zmienia. W ciągu lat dzielących go od porywającego debiutu w programie X-Factor, zmężniał i dojrzał. „Staram się być lepszym człowiekiem" – mówi w programie. Ale nadal daleko mu do typowego 27-latka. - „Jestem trochę odklejony"- wyznaje Magdzie.-„Trudno mnie oswoić i trudno żyć z kimś takim, jak ja".

Patryk Vega
Zawsze szukał w życiu mocnych wrażeń, adrenaliny. Kiedyś bił się na podwórku i nawet miał kłopoty z prawem, dzisiaj stanął za kamerą i robi filmy o przestępcach i życiu na krawędzi. Jest specjalistą od mocnego kina, które porusza, niepokoi i szokuje. Jak mówi w programie, czuje rodzaj misji, by w swoich filmach mówić o ważnych sprawach. Kręci film za filmem, a jego najnowszy obraz to: Kobiety Mafii. „Kobiety są dużo bardziej interesujące od mężczyzn"- wyznaje Magdzie.

Robert Makłowicz
Choć gotowanie jest jego pasją, nie chce, by nazywać go kucharzem. Woli określenie: krytyk kulinarny. Jedna z jego prababć była Ormianką, a babcia Ukrainką. Twierdzi, że Ormianom zawdzięcza niski wzrost i duży nos, ale także ciekawość świata. Wychował się w domu pełnym kobiet, które reprezentowały różne style gotowania. Uważa, że to zapoczątkowało w nim pasję do kulinariów. jednak droga do zawodu była kręta. Mimo, jak sam twierdzi, braku telewizyjnej urody, trafił przed kamerę i w ten sposób został popularyzatorem kuchni. Przez wiele lat był związany z TVP, w ubiegłym roku pożegnał się ze stacją. Program "Makłowicz w drodze" zobaczymy na antenie Food Network.

Tomasz Karolak
Prawda jest taka, że właściwie nie ma dobrej, polskiej komedii bez Tomasza Karolaka. Jest mistrzem ról charakterystycznych. Jedni go uwielbiają, inni uważają, że wciąż gra samego siebie. Niedawno pojawił się w trzeciej części „Listów do M." i jak sam przyznaje, miejscami grał samego siebie. Przekonuje, że podobnie, jak jego postać, zmienił się i dojrzał, gdy został ojcem. Kiedyś dla aktora liczyły się przede wszystkim dalekie podróże, wyzwania zawodowe i codzienne przyjemności, dzisiaj rodzina. Tyle deklaracje. Magda zbada, jak jest naprawdę.

Kanał wideo (13)

W roli głównej (wiosna 2018)

 • Fragment odc. "W roli głównej" z Kingą Baranowską
  Fragment odc. "W roli głównej" z Kingą Baranowską(1 z 13)
 • Za co Patryk Vega został skazany i dlaczego nie trafił do "kryminału"?
  Za co Patryk Vega został skazany i dlaczego nie trafił do "kryminału"?(2 z 13)
 • Patryk Vega we "W roli głównej": "Czuję się jak rycerz światła"
  Patryk Vega we "W roli głównej": "Czuję się jak rycerz światła"(3 z 13)
 • "W roli głównej": Patryk Vega o śmierci usuniętych płodów
  "W roli głównej": Patryk Vega o śmierci usuniętych płodów(4 z 13)
 • Patryk Vega o ulubionym aktorze i aktorce. Nie, to nie Olga Bołądź!
  Patryk Vega o ulubionym aktorze i aktorce. Nie, to nie Olga Bołądź!(5 z 13)
 • "W roli głównej": Patryk Vega porównuje polskich i amerykańskich aktorów
  "W roli głównej": Patryk Vega porównuje polskich i amerykańskich aktorów(6 z 13)
 • Patryk Vega odpowiada na pytania Magdy Mołek
  Patryk Vega odpowiada na pytania Magdy Mołek(7 z 13)
 • "W roli głównej": Michał Szpak o zmarłej mamie
  "W roli głównej": Michał Szpak o zmarłej mamie(8 z 13)
 • Spot "W roli głównej"
  Spot "W roli głównej"(9 z 13)
 • Czego nigdy nie włożyłby na siebie Michał Szpak? Będziecie zaskoczeni!
  Czego nigdy nie włożyłby na siebie Michał Szpak? Będziecie zaskoczeni!(10 z 13)
 • Michał Szpak o pierwszej bójce i randce
  Michał Szpak o pierwszej bójce i randce(11 z 13)
 • Fragment ankiety Michała Szpaka z "W roli głównej"
  Fragment ankiety Michała Szpaka z "W roli głównej"(12 z 13)
 • To będzie bardzo męski sezon "W roli głównej"!
  To będzie bardzo męski sezon "W roli głównej"!(13 z 13)

OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2018:

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

5. odc. >>>

6. odc. >>>

7. odc. >>>

8. odc. >>>

Za pomoc w realizacji programu dziękujemy firmie Inne Meble.

 


OPIS SEZONU JESIEŃ 2017:

Mamy jubileusz! Program "W roli głównej" skończył 10 lat! Wystartował w 2007 roku, a pierwszymi gośćmi byli m.in Ilona Łepkowska, Piotr Najsztub, Agnieszka Holland, Janusz Głowacki i Robert Więckiewicz. W ciągu następnych lat program zmieniał się wraz z Magdą, która dojrzewała nie tylko jako dziennikarka, ale także jako partnerka do szczerej, naturalnej i emocjonującej rozmowy. Każdy kolejny sezon to wyjątkowe gwiazdy i niezapomniane spotkania, chwile wzruszeń, szczere łzy, wyjątkowe, zaskakujące wyznania, dużo uśmiechu i radości.

Robert Lewandowski, Dorota Szelągowska, Agata Kulesza i Agnieszka Chylińska, ostatnio: Robert Biedroń, Maja Ostaszewska czy Magda Gessler - to goście "W roli głównej", których ani Magda, ani widzowie TVN Style na pewno nie zapomną.

W nowym, jesiennym sezonie, nie zwalniamy tempa. Wśród zaproszonych gości w roli głównej pojawią się m.in. Grażyna Torbicka, Zygmunt Chajzer i Joanna Jędrzejczyk.

Spot "W roli głównej"
Spot "W roli głównej"

Za wypożyczenie mebli do nagrań dziękujemy sklepowi innemeble.pl

OPISY ODCINKÓW Z SEZONU JESIEŃ 2017:

odc. 1 >>>

odc. 2 >>>

odc. 3 >>>

odc. 4 >>>

odc. 5 >>>

odc. 6 >>>

odc. 7 >>>

odc. 8 >>>

OPIS SEZONU WIOSNA 2017:

Gadać można bez końca. Magda Mołek udowadnia to już dziesięć lat w swoim programie „W roli głównej". „Zawsze powtarzam, że nie robię wywiadów, tylko staram się rozmawiać" – mówi prowadząca. Magda od dawna wie, że nic nie zastąpi rozmowy dwóch ciekawych siebie osób w kameralnej atmosferze. Widzowie i goście „W roli głównej" doceniają to od lat. W ostatnim sezonie programu Anna Lewandowska opowiedziała Magdzie o biedzie, której doświadczała w przeszłości, a Hanna Lis podzieliła się z nią emocjami towarzyszącymi śmierci ojca i ciągłej walce o jego dobre imię. Kto wystąpi „W roli głównej" w nowym sezonie? Wśród gości pojawią się między innymi: Magda Gessler, Maja Ostaszewska i Magda Boczarska.

OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2017:

1. odc. >>>

2. odc. >>>

3. odc. >>>

4. odc. >>>

5. odc. >>>

6. odc. >>>

7. odc. >>>

8. odc. >>>

 


OPIS SEZONU JESIEŃ 2016:

Program „W roli głównej” ma już dziewięć lat,a jego gospodyni – Magda Mołek ma coraz większy apetyt na spotkania z interesującymi gośćmi. „Ciekawość jest dla mnie jak paliwo”,„Wolę dialog od bezrefleksyjnego zadawania pytań” – mówi prowadząca, której program zyskał już rangę kultowego. Jego siłą jest na pewno autentyczna rozmowa. Magda Mołek podąża za gościem i daje się wciągnąć w jego świat.

W nowym sezonie na jej kanapie pojawią się nie tylko osoby z pierwszych stron gazet.Prowadząca porozmawia ze specjalistką od kobiecej seksualności i pozytywnych wibracji – Joanną Keszką. Jej gościem będzie także Anita Kucharska – Dziedzic – niesamowita feministka, która od 17 lat pomaga kobietom znajdującym się w najtrudniejszych sytuacjach życiowych. Nie zabraknie także nazwisk, które od dawna budzą wiele emocji.Na szczerą rozmowę z Magdą zdecydował się dziennikarz Piotr Kraśko, który jest związany z telewizją od najmłodszych lat. Opowie Magdzie o swoim miejscu na ziemi, gdzie wraz z żoną i dziećmi chowają się przed światem.


W roli głównej
W roli głównej
OPISY ODCINKÓW Z SEZONU JESIEŃ 2016:

odc. 1 >>>

odc. 2 >>>

odc. 3 >>>

odc. 4 >>>

odc. 5 >>>

odc. 6 >>>

odc. 4 >>>

odc. 5 >>>

odc. 6 >>>

odc. 7 >>>

 


W tym programie gość jest zawsze „W roli głównej”. Magda Mołek jak nikt potrafi zadawać nietypowe pytania i słuchać. Uwielbia też kiedy rozmówcy ją zaskakują. Prowadząca ma już za sobą ponad sto rozmów z różnymi gośćmi, a widzowie ciągle czekają na kolejne. Kogo posłuchamy u Magdy tym razem?

Zobacz zwiastun:

W roli głównej
W roli głównej

Komentarze (22)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Program jest fenomenalny. Bardzo lubię i cenię. Uważam, że ma stanowczo za późną emisję.
Goście inspirujący, ciekawi.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   ~Gość

   bardzo fajny program maggdo jesteś piekna kobieta

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     hasmolik

     Wkurza mnie, ze ten dobry program mogłam oglądać tylko późnym wieczorem, właściwie nocą. Przecież to można puścić dużo wcześniej, np po południu.

     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
       0
      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        0
       • zgłoś naruszenie
       ~Gość

       To jest bardzo dobry program. W interesie stacji jest puszczac go czesciej i o wczesniejszych godzinach.Zdecydowanie progeam powinen byc bardziej prokowany.

       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
         0
        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
          0
         • zgłoś naruszenie
         hasmolik

         Jeśli chodzi o ciekawe programy to raz, ze mają godziny emisji, kiedy większość ludzi idąca rano do pracy nie ma mozliwości ich zobaczyć. Myslę tu o "W roli głównej", który bardzo dobrze prowadzony jest przez p. Mołek, chce się tego słuchać. Natomiast nie mogę słuchać ani oglądać "GARÓW". Zdarza się, ze na 3 stacjach równocześnie... rozwiń

         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
           0
          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
            0
           • zgłoś naruszenie
           ~Gość

           Teraz jest premiera odcinka z Dorota Szelągowską a tu na stronie Karpiel Bułecka! Kiedy powtórki?

           • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
             0
            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
              0
             • zgłoś naruszenie
             ~Gość

             Proszę zaprosić do programu Macieja Wróblewskiego

             • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
               0
              • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                0
               • zgłoś naruszenie
               ~Gość

               Kto jest autorem lub jak znaleźć utwór z pierwszej ramówki programu "w roli głównej"? muzyka fortepianowa. z góry dzięki za odpowiedź.

               • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                 0
                • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                  0
                 • zgłoś naruszenie
                 ~Gość

                 Dlaczego nowe odcinki znikają po pewnym czasie, a starsze edycje są cały czas. Wcześniej nie było tego problemu ?

                 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                   0
                  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                    0
                   • zgłoś naruszenie
                   mak1985

                   Witam,

                   Dlaczego na tvn player są dostępne tylko wybrane odcinki nowego sezonu. Jest dostępny odcinek 3 i teraz odcinek 5? Czy pominięte odcinki będą dostępne ? Bo powtórka na antenie tv już minęła. Czy będzie możliwość oglądnięcia gdzieś pierwszych odcinków nowego 15 sezonu?

                   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                     0
                    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                      0
                     • zgłoś naruszenie
                     Redakcja TVN Style
                     Redakcja TVN Style

                     Witamy, niektóre odcinki mają różne obostrzenia, które powodują, ze nie mogą być udostępniane online.
                     Odcinki W roli głównej (powtórki z wiosny 2015) emitujemy w Tvn Style w każdy poniedziałek o godz 22:25
                     Pozdrawiamy!

                     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                       0
                      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                        0
                       • zgłoś naruszenie
                       wioletta_kreft
                       wioletta_kreft

                       Bardzo proszę podać terminy emisji w TVN style. Bardzo lubię ten program a nie wiem kiedy jest on emitowany. Raz kiedyś przez przypadek, w którąś sobotę narafiłam na jego emisję. Czemu ten program jest tak rzadko emitowany ? Też postuluję: wrzućcie nowa serię na player :-) Na stronie internetowej przy opisie programu powinny być terminy... rozwiń

                       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                         0
                        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                          0
                         • zgłoś naruszenie
                         milena_momotko
                         milena_momotko

                         wrzućcie na player nowe odcinki :-/ Łatwo powiedzieć zapraszamy do oglądania na antenie a co jgdy człowiek pracuje i nie ma jak?

                         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                           0
                          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                            0
                           • zgłoś naruszenie
                           malgorzata_kaczmarczyk

                           Kiedy będzie można zobaczyć powtórkę z Małgorzata Rozenek?

                           • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                             0
                            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                              0
                             • zgłoś naruszenie
                             magda_magdalena

                             Czy to oznacza,że nowych odcinków już nie zobaczymy na playerze? :(

                             • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                               0
                              • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                0
                               • zgłoś naruszenie
                               Redakcja TVN Style
                               Redakcja TVN Style

                               Magdo, zapraszamy do oglądania "W roli głównej" na antenie naszego kanału.

                               • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                 0
                                • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                  0
                                 • zgłoś naruszenie
                                 meskalina

                                 A czy jest szansa, że w najbliższej przyszłości te odcinki pojawią się na playerze, czy jest to niemożliwe w związku z tymi ograniczeniami?

                                 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                   0
                                  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                    0
                                   • zgłoś naruszenie
                                   Redakcja TVN Style
                                   Redakcja TVN Style

                                   Witamy, na razie serdecznie zapraszamy do oglądania kolejnych odcinków naszego programu w Tvn Style. Premiery co poniedziałek o godz 22:25

                                   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                     0
                                    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                      0
                                     • zgłoś naruszenie
                                     katka1422

                                     Dlaczego nie ma nowych odcinków na player.pl

                                     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                       0
                                      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                        0
                                       • zgłoś naruszenie
                                       Redakcja TVN Style
                                       Redakcja TVN Style

                                       Witamy. Powodem są ograniczenia licencyjne. Pozdrawiamy!

                                       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                         0
                                        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                          0
                                         • zgłoś naruszenie
                                         katka1422

                                         Dlaczego nie ma odcinków na player.pl ?

                                         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                           0
                                          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                            0
                                           • zgłoś naruszenie
                                           Pomoc | Zasady forum
                                           Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
                                           tvnpix