Wakacje z teściową
Powrót do listy

Wakacje z teściową

NAJPOPULARNIEJSZE PROGRAMY

"Wakacje z teściową" to program rozrywkowy, w którym zięciowie i synowe decydują się wyruszyć w podróże, na które niewiele osób by się zdecydowało. Do egzotycznych krajów zabierają swoje teściowe! Będą musieli wytrzymać ze sobą 24 godziny na dobę... i przeżyć. A łatwo nie będzie, ponieważ nie będą to typowe wakacje "all inclusive".

Pierwsza z par to Małgosia i Ola. Ola z teściową znają się od lat. Razem pracują, spędzają wolny czas, ale nigdy nie były we dwie na wakacjach. A to może być dużym wyzwaniem dla Oli, ponieważ Małgosia jest wyjątkowo ekscentryczną osobą. Jest aktywna w social mediach i na każdym kroku namawia do tego Olę. Mówi głośno o tym, o czym myśli, wszędzie jest jej pełno, a na dodatek trudno sprostać jej wymaganiom. Małgosia uwielbia luksus. W swoją podróż do Wietnamu zabrała walizkę pełną sukienek, butów na wysokim obcasie oraz akcesoriów, które raczej nie przydadzą się podczas azjatyckiej przygody. A taką przygodę postanowiła zorganizować swojej teściowej Ola. Ola chce pokazać Małgosi miejsca, w których żyją lokalni ludzi, atrakcje, które wymagają wysiłku. A to wszystko to jest właśnie to, czego Małgosia do tej pory unikała.

Druga para to Tereska i jej zięć Daniel. Tereska to bardzo charakterna teściowa. Wychowała 7 dzieci, zajmuje się 10 wnucząt i to nauczyło ją życia. Mówi to co myśli, lubi sama podejmować decyzje i nie ma dla niej zadań niemożliwych. Chociaż przy tym ciągle marudzi. Przekona się o tym Daniel - jej zięć, który odważył się wyruszyć z mamusią na wakacje. A nie była to łatwa decyzja, ponieważ Tereska bardzo chętnie mówi Danielowi to, co myśli. O jego fryzurze, o jego guście, o sposobie prowadzenia auta, o gotowaniu. Tereska to teściowa, z którą lepiej nie zadzierać, dlatego Daniel będzie starał się nie wchodzić jej w drogę. Niestety dla niego - wakacje w Maroko będą pełne nieprzewidzianych sytuacji, które nie raz wyprowadzą Tereskę z równowagi. Poza tym Tereska jest bardzo ciepłą i wrażliwą osobą, co nie może nam umknąć, ponieważ na koniec wakacje te okażą się naprawdę wakacjami jej życia!

Trzecia teściowa to przeciwieństwo Tereski. Danusia jest spokojną, nieco strachliwą kobietą, która z początku nie chciała jechać na wakacje ze swoim zięciem. Cyryl (zięć) musiał ją do tego namówić. Zabrał swoją teściową do Hiszpanii. Chciał spędzić wakacje z teściową, żeby poznać ją lepiej, zachęcić ją do odwagi i przekonać się, czy będą w stanie we dwójkę się dogadać. A nie jest to łatwe, ponieważ mają różne charaktery. Cyryl jest z zawodu prokuratorem, pisze książki, jest pewny siebie i odważny. Wakacje kojarzą mu się ze sportami i wrażeniami. Danusia jest ostrożna, nie potrafi pływać i wolałaby zwiedzać zabytki i nie ryzykować. Oczywiście Cyryl zrobi wszystko, żeby rozruszać swoją teściową.
Przekonamy się, czy wyjdzie jej to na dobre.

Czwarta para to synowa i teściowa, między którymi jest tylko 15 lat różnicy. Ania (teściowa) i Agnieszka (synowa) kiedyś razem pracowały na kierowniczych stanowiskach i od tamtej pory zarówno lubią się, jak i ze sobą konkurują. Ania chciałaby, żeby jej synowa bardziej liczyła się z jej zdaniem. W końcu jest starsza i jest jej teściową. Agnieszka jednak ma bardzo silny charakter i nie boi się mówić Ani tego co myśli. To duet, w którym ciągle iskrzy, dlatego zdecydowały się wyruszyć we wspólną podróż, żeby spróbować ocieplić swoje relacje i sprawdzić się w różnych sytuacjach. Będzie to łatwe, ponieważ na cel podróży wybrały jeden z najbardziej nieobliczalnych krajów na świecie - Indie.

PREMIEROWE ODCINKI programu "Wakacje z teściową" na naszej antenie - w niedziele o 12:30.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix