Wakacyjna zmiana płci
powrót do listy

Wakacyjna zmiana płci

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Biurokratyczne batalie, skomplikowane operacje, terapie hormonalne, wizyty u psychiatrów i trudne rozmowy z rodzinami. To wszystko przechodzą osoby, które zdecydują się na długotrwały proces zmiany płci.


Seria „Wakacyjna zmiana płci” śledzi losy kilku osób, które podjęły decyzję o zmianie płci. Nie jest im łatwo. Większość z nich doświadcza wielu przykrych konsekwencji swojego postanowienia. Opuszczają ich rodziny i przyjaciele. Ludzie na ulicy wytykają palcami. Bohaterowie często nie mogą znaleźć pracy.

Jak przeżywają swoją metamorfozę? Co robią, żeby poradzić sobie w trudnych sytuacjach? W programie zobaczymy Maxa, pierwszego rabina, który przeszedł proces zmiany płci oraz Drew, który od lat nie wychodzi z domu, żeby uniknąć kłopotliwych pytań. Jak poradzi sobie Sarah, która od niedawna żyje życiem kobiety i musi wreszcie poinformować o tym rodziców? Czy Drew znajdzie pracę i nawiąże relacje ze światem zewnętrznym? Co stanie się z Lewisem, który ciągle nie ma pieniędzy na niezbędne operacje?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix