Walka na kilogramy
Powrót do listy

Walka na kilogramy

Nasze programy: Polskie - wiosna 2020

Emisja w TV

Premiera: środa, 21:10

Najbliższa powtórka: wtorek, 17:25

Trzech bohaterów, trzy zupełnie odmienne charaktery i historie, które łączy jeden wspólny  cel: pozbycie się zbędnych kilogramów.  Program pokazuje codzienną walkę Zuzy, Sylwii i Mariusza o piękną figurę, odzyskanie sprawności fizycznej oraz powrót do pełni zdrowia. Nasi bohaterowie przez pięć miesięcy będą zmagać się przeciwnościami dnia codziennego, czyhającymi na nich pokusami czy własnymi słabościami.

W drodze do  uzyskania wymarzonej figury mogą  oni liczyć na wsparcie specjalistów z zakresu medycyny, dietetyki oraz sportu. To dzięki ich wiedzy i doświadczeniu każdy z uczestników programu dostanie specjalnie  przygotowany plan działania i odpowiednio dopasowane metody odchudzania, które pomogą im osiągnąć wymarzony cel.

W każdym odcinku będziemy spotykać się z bohaterami, podglądać ich codzienne  życie oraz śledzić postępy w utracie zbędnych kilogramów. Razem z nimi przeżyjemy zarówno  chwile  szczęścia jak i  momenty zwątpienia towarzyszące im w codziennych zmaganiach i w walce o upragnioną sylwetkę.

OPISY ODCINKÓW:

odc. 1 >>>

odc. 2 >>>

odc. 3 >>>


Partnerem programu jest

MedicoverMedicover

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix