Walka o dom
powrót do listy

Walka o dom

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

W tym programie bohaterowie będą przerabiać wnętrza własnych domów mając do dyspozycji określoną sumę pieniędzy, zawartość „tajemniczego kontenera" oraz... swoją wyobraźnię i wielki zapał do pracy!

W NAJBLIŻSZYM ODCINKU >>>

W każdym z odcinków poznamy dwie pary, które zmierzą się ze sobą w dwóch konkurencjach „zrób to sam". Zadanie pierwsze będzie polegało na wyremontowaniu pomieszczenia w swoim domu. Nieprzekraczalny czas remontu to doba, a wszystkie potrzebne materiały nasi zawodnicy znajdą w tajemniczym kontenerze. Druga konkurencja to remont pomieszczenia z wykorzystaniem niebagatelnej kwoty 10 tys dolarów, za którą można kupić meble i dekoracje. Zaś wszystkie niezbędne prace trzeba wykonać samemu!

Dokonania zawodników ocenią: designerka Tanya McQueen oraz architekt wnętrz David Sanders. Wybiorą oni bardziej kreatywną parę, ocenią pomysłowość, staranność wykonania, niebagatelne pomysły oraz stopień wykorzystania materiałów z tajemniczego kontenera. Ekspresowe remonty okażą się trudnym testem dla wielu związków; pary będą się kłócić, wyjdą różnice charakterów i upodobań. Małżonkowie poddani presji czasu, niewyspani, obolali i zmęczeni pokażą swoje prawdziwe oblicze! Jest o co walczyć - wygrana to 10 tys. dolarów!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix