Wyszkoleni podrywacze
Powrót do listy

Wyszkoleni podrywacze

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

W 2005 roku dziennikarz Neil Strauss wydał książkę o szkołach podrywu, opisując w niej m.in. lekcje jakie pobierał u guru podrywu Erika von Markovika – znanego także jako „Mystery". Neil po wydaniu publikacji został idolem mężczyzn, którzy tak jak on, też chcieli nauczyć się trudnej sztuki uwodzenia.

Od tego czasu szkoły podrywu zaczęły pojawiać się na całym świecie, a korepetycje z uwodzenia czy warsztaty z tajnik pociągania seksualnego są dostępne na wyciągnięcie ręki, jedynie za opłatą. Twórcy dokumentu na 8 miesięcy trafili do zamkniętego świata wartego nawet 100 000 $.

Podczas oglądania dokumentu przeniesiemy się zarówno do słonecznego Los Angeles, gdzie przez dwa dni będziemy uczestniczyć w kursie trenera podrywu zwanego „Discovery", jak i do deszczowego Londynu, gdzie poznamy Kanzie Noble – jedną z niewielu kobiet, która uczy mężczyzn, jak skutecznie poderwać kobietę. Zapytana, o to, czy nie uważa, że uczy swoich kursantów technik manipulacji kobietami odpowiada: „Tak, to manipulacja, ale nie gorsza niż to, co kobiety robią facetom. To taka manipulacja, jak kiedy kobieta zakłada wyszczuplającą bieliznę, udając szczuplejszą".

Czy rzeczywiście tak jest? Czy podrywu można się nauczyć? Czy sztuczki guru podrywu naprawdę działają? Przekonajcie się, oglądając nasz dokument!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix