Za drzwiami domu rozpusty
powrót do listy

Za drzwiami domu rozpusty

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Dziennikarka śledcza Nicky Taylor wraz z członkiniami Stowarzyszenia Kobiet Hempshire, lobbującymi za legalizacją prostytucji, postanawia przyjrzeć się sprawie od podstaw. Jak powinno wyglądać prawo? Jakich zabezpieczeń potrzebują prostytutki, a jakich ich klienci? Jak powinna wyglądać współpraca między władzami, a przedsiębiorcami? I wreszcie, czy w Wielkiej Brytanii w ogóle możliwe jest stworzenie legalnego domu publicznego?


Starsze panie Jean i Shirley ze Stowarzyszenia decydują się zwiedzić kraje, w których prostytucja jest legalna oraz zbadać, jakie skutki ma brak prawnych norm dla tej dziedziny. Podejmują się nawet szokujących zadań, by lepiej poznać arkana tej pracy - w Amsterdamie zachęcają klientów burdeli do wejścia, stojąc w wielkich oknach domów publicznych. Następnie z zaciekawieniem oglądają niezwykłe rancza w Newadzie, gdzie prostytutki mieszkają w czasie całej swojej zmiany trwającej od kilku dni do kilku miesięcy.


Tymczasem Nicky w Wielkiej Brytanii sprawdza, jak żyje się pracownicom brytyjskiego sex biznesu. Dziennikarka sprawdza, co wiąże się z pracą w sex telefonie, jak żyją tancerki go-go w licencjonowanych klubach, co może spotkać sex pomoc domową oraz jak wygląda szukanie klientów w Winchester.
Po ponownym spotkaniu kobiety podzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami i stworzą biznes plan dla idealnego domu publicznego, by następnie udać się na Downing Street z petycją o zmianę prawa.

Premiera: piątek 19.08 godz 20:25

Powtórki: niedziela 21.07 godz 22:45, wtorek 23.07 godz 23:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix