Twarze TVN Style
Magda Mołek

Uznana za najbardziej seksowną dziennikarkę 2005 roku Magda, przyznaje że w dzieciństwie chciała zostać Miss Świata, a jej ulubionym sportem było bieganie po kałużach. A ponieważ lubiła bawić się – jak w większość dziewczynek - w Krystynę Loskę, swoją przyszłość (czytaj: karierę) związała ze szklanym ekranem.

Zadebiutowała w Telewizji Regionalnej Województwa Legnickiego. Potem poznali ją widzowie TV Polonia, RTL7 i Canal+. W końcu została główną twarzą „Wydarzeń” w telewizji Puls.


Kariera Magdy nabrała rozpędu, gdy debiut w TVP przyniósł jej prestiżowego Wiktora w 2002 roku. Od tamtej pory prowadziła różne programy telewizyjne oraz festiwale w Sopocie i Opolu. Na szczęście dla nas w 2004 roku zdecydowała się odmienić swoje życie. Związała się z naszą stacją! Widzowie TVN mogli ją zobaczyć najpierw w programie „Moja krew”, potem w pierwszej edycji „Tańca z Gwiazdami”.
Magda w wolnym czasie chętnie sięga po dobrą książkę. Czyta, bo – jak mówi - lubi się oderwać od szarej rzeczywistości. Jej literackim odkryciem jest Japończyk Haruki Murakami, - Choć na początku wydawał mi się „pokręcony“. Teraz uwielbiam te jego dziwactwa. Bawi ją absurdalny humor kabaretu Mumio. Mówi o sobie, że rozrywkowa blondynka to jej przeciwieństwo. Widzowie „Dzień Dobry TVN” i "W roli głównej" cenią ją – przede wszystkim – za dziennikarski profesjonalizm.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Agata Młynarska
Następna osoba:

Agata Młynarska

tvnpix