Aktualności

Powrót do listy

"Miasto Kobiet": Martyna Wojciechowska, psychika młodzieży i pieniądze kobiet

Wiadomości |
"Miasto Kobiet": Martyna Wojciechowska, psychika młodzieży i pieniądze kobiet
Martyna Wojciechowska 

W najbliższym odcinku będziemy gościć niezwykłą kobietę - Martynę Wojciechowską. Dziennikarka i podróżniczka, która brała udział w rajdach Dakar i Transsyberia, zdobyła Koronę Ziemi, na Elbrus weszła będąc w ciąży, właśnie skończyła 47 lat i absolutnie nie zwalnia tempa. Pól roku temu założyła swój kanał na YT, który subskrybuje już prawie 70 tys. osób. „Dalej" to spotkania z ludźmi, którzy odważyli się zaryzykować, zrobić krok dalej i sięgnąć po więcej. Ostatni rok nie był dla niej najłatwiejszy. O tym jak radzi sobie w trudnych chwilach, kto daje jej wsparcie i siłę, opowie w najnowszym odcinku "Miasta Kobiet".

Kolejny temat nazwałyśmy, jak „usłyszeć" swoje dziecko. Rozmawiamy o tym, bo coraz więcej dzieci ma problemy psychiczne, cierpi na depresję, nie radzi sobie z emocjami. Czas pandemii dodatkowo spotęgował to zjawisko. Każdy rodzic ma obawy, czy w porę zauważy, że z jego dzieckiem dzieje się coś złego. Naszymi gośćmi są: socjoterapeutka i pedagożka, Iwona Woźniewska, która na co dzień pracuje młodzieżą (znana Wam z programu "Inspirujące kobiety") oraz psychoterapeuta Robert Rutkowski.

Porozmawiamy też o tym czy zarabiania pieniędzy można się nauczyć. Chcemy poruszyć ten temat, bo kobiety mają problem z negocjowaniem stawek za swoją pracę, nie potrafią prosić o podwyżkę. Temat pieniędzy jest dla nas wstydliwy, ukrywamy nasze zarobki często nawet przed najbliższymi i mamy wrażenie, że zarabianie pieniędzy to nadal temat tabu. Do tej rozmowy zaprosiłyśmy autorki e-booka „Jak zarobić pierwszym milion. Biznes od A do Z" Karolinę Cwalinę-Stępniak i Martę Lech-Maciejewską.

9. odcinek "Miasta Kobiet" w niedzielę 31 października o godz. 12:30 i 22:15.

Powtórki odcinka:

poniedziałek, 1 listopada, 17:10

wtorek, 2 listopada, 23:00

środa, 3 listopada, 13:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Czas na zmianę": Beata wygląda "tanio", ale czy jest gotowa na zmianę...?
Następny artykuł:

"Czas na zmianę": Beata wygląda "tanio", ale czy jest gotowa na zmianę...?

tvnpix