Aktualności

powrót do listy

Agata Młynarska o "Eks-tra zmianie": "Przez chwilę jestem ścianą płaczu"

Wiadomości |
Agata Młynarska o "Eks-tra zmianie": "Przez chwilę jestem ścianą płaczu"
Agata Młynarska popłakała się podczas rozmowy z bohaterką "Eks-tra zmiany" 

W nowym wydaniu "Życia na gorąco" znalazł się wywiad z Agatą Młynarską, dotyczący głównie jej programu w TVN Style "Eks-tra zmiana" i życia po rozwodzie. Nasza prowadząca sama ma za sobą dwa rozwody, więc dla uczestniczek swojego programu jest najlepszym dowodem nie tylko na to, że życie po rozwodzie jest możliwe, ale może też być szczęśliwe.

- Gdy zadałam jednej z moich bohaterek pytanie, dlaczego wzięła udział w programie, odpowiedziała, że zadecydowała o tym moja osoba - kobiety starszej od niej, doświadczonej. Chciała osobiście ze mną porozmawiać, czuła, że mogę coś dobrego wnieść w jej życie. Było mi z tego powodu bardzo miło. Kiedy spotykam się z bohaterkami, mam wrażenie, że znamy się od dawna. Nie ma między nami dystansu, dzielimy się swoim doświadczeniem i dzięki temu jest nam bliżej do siebie i łatwiej - mówi Młynarska w gazecie.

Widzowie "Eks-tra zmiany" wielokrotnie byli świadkami, jak Agata Młynarska "otwiera" uczestniczki swojego programu, jak zwierzają się przed nią z naprawdę trudnych spraw.

- Czasami wystarczy tylko wysłuchać drugiego człowieka, być przez chwilę jego ścianą płaczu. I to już pomaga. Rozmowa jest niezbędnym elementem każdej terapii, a w tym programie takich rozmów jest bardzo dużo. Moje wieloletnie doświadczenie terapeutyczne sprawiło, że nauczyłam się słuchać. Terapia to także okazja do doskonalenia warsztatu dziennikarskiego. Zyskałam na niej jako człowiek i jako dziennikarka - przyznała Młynarska. -  Psycholog, terapeuta pomaga pacjentowi uwolnić się od życia w lęku i stresie. To jest doświadczenie, które zmienia jakość życia na lepsze. Mogę tylko mówić głośno: „nie bójcie się". Chcę swoim przykładem pokazać, co dobrego potrafi zrobić praca nad sobą.

Nasza prowadząca jest najlepszym przykładem na to, że nigdy nie jest za późno na miłość. Swojego obecnego męża, Przemysława Schmidta poznała, mając 46 lat, a wyszła za niego za mąż dwa lata później.

Agata Młynarska o trudnych rozmowach z uczestniczkami swojego programu "Eks-tra zmiana": "Płaczemy razem"
Agata Młynarska o trudnych rozmowach z uczestniczkami swojego programu "Eks-tra zmiana": "Płaczemy razem"
Wciąż możecie zgłosić się do drugiej edycji programu. Szczegóły znajdziecie TUTAJ >>>

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Młodzi Kameruńczycy w rozmowie z Anną Kalczyńską: "Musisz się kochać, jeśli masz już 15 lat"
Następny artykuł:

Młodzi Kameruńczycy w rozmowie z Anną Kalczyńską: "Musisz się kochać, jeśli masz już 15 lat"

tvnpix