Aktualności

Poznaj wszystkie nowości TVN Style na jesień 2020!
Spot kanałów tematycznych lifestylowych na jesień 2020 
Jesień w TVN Style będzie kobieca, inspirująca i pełna emocji! Już 1 września rusza nowa ramówka naszej stacji, a w niej 10 nowości! Zobacz je wszystkie!

W czerwcu zobaczyłyście 4 odcinki, a kolejne 4 czekają Was we wrześniu! "Patent na dom" to program, w którym Anna Nowak-Ibisz łączą siły, by razem stworzyć wnętrza piękne, ale i praktyczne.

PREMIERA: 1 WRZEŚNIA, 22:25

"Albo grubo, albo wcale" to motto życiowe Kingi Zawodnik, znanej Wam z programu "Dieta czy cud?". Jesienią zobaczycie ją w zupełnie nowej odsłonie, w sytuacjach, z którymi dotąd nasza prowadząca nie miała okazji się zmierzyć. "Pierwszy raz Kingi" to program, w którym nie zabraknie łez ze śmiechu, ale i ze wzruszenia.

PREMIERA: 4 PAŹDZIERNIKA, 11:00

Miejsca, które odwiedzi niewielu z nas, hotele, na które niewielu stać, rzeczy, na które mogą pozwolić sobie tylko nieliczni - to zobaczycie w naszym nowym programie "Ambasady luksusu"! Prowadząca program Justyna Adamczyk pokaże Wam, czym jest luksus i jak różnie jest rozumiany.

PREMIERA: 6 WRZEŚNIA, 18:00

Niezwykłe miejsca, tym razem nietuzinkowe domy, zobaczycie jesienią dzięki Omenie Mensah. W programie "Wyjątkowe domy" będzie Waszą przewodniczką po najbardziej oryginalnych wnętrzach w Polsce, i nie tylko.

PREMIERA: 5 WRZEŚNIA, 22:25

Justyna Obolewicz, magister farmacji również będzie Waszą przewodniczką, ale... po świecie kosmetyków. Jako znawczyni kosmetyków, ich składników i działania, wskaże Wam te, które mają "Niezły skład"!

PREMIERA: PAŹDZIERNIK

W nowym programie "Kobiety bez tabu" Agata Młynarska poruszy tematy bliskie każdej kobiecie - związki, macierzyństwo, mężczyźni, seksualność. Każdy odcinek - najpierw transmitowany na żywo w Internecie - będzie szczerą rozmową naszej prowadzącej z zaproszonymi gośćmi.

PREMIERA: ONLINE 26 SIERPNIA O 15:00, W TV 2 WRZEŚNIA, 21:55

Ekologia to temat, o którym nie możemy zapominać. W programie "Discovery dla Ziemi" Martyna Wojciechowska pokaże Wam największe bolączki współczesnego świata i spotka się z ludźmi, którzy próbują zrobić wszystko, by ludzkość się z nimi uporała.

PREMIERA: 18 WRZEŚNIA, 21:40

W TVN Style nie zabraknie też inspirujących mężczyzn. Jesienią ks. Kazimierz Sowa odwiedzi "Święta miejsca" w Turcji, a "Szokujące potrawy" w Boliwii i Etiopię pokaże Wam Jarek Nowak. Te programy obejrzycie na naszej antenie w listopadzie.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Wyjątkowe domy" to projekt, o którym Omenaa Mensah marzyła od lat
Następny artykuł:

"Wyjątkowe domy" to projekt, o którym Omenaa Mensah marzyła od lat

tvnpix